O nás

Ak máme byť úprimní – projekt Veselé Stoly vôbec nie je o nás, je hlavne O VÁS a PRE personal narrative ideas college VÁS – pre gastropodnikateľov s otvorenou mysľou, moderným prístupom a snahou robiť gastro-biznis lepšie, efektívnejšie a hlavne účinnejšie.

Celý projekt je o tom, ako VÁM ponúknuť príležitosť byť samými sebou, ukázať svetu, v čom ste dobrí, čo dobré máte pre zákazníkov pripravené, aké špeciality im ponúkate, aké podujatia pre nich chystáte a prilákať ich opakovanena dobroty, ktorým nikto neodolá. Web stránku si pomocou projektu Veselé Stoly budete môcť vytvoriť a spravovať úplne sami, aktualizovať kedykoľvek a mať prezentáciu na webe úplne pod kontrolou.

Dva tímy spojili pri vytvorení tejto služby svoje sily a budú sa starať o:


1) ďalšie vylepšovanie celého systému a technickú podporu,
nech všetko funguje tak ako má. Tento komfort, kopec technických detailov a dotiahnutie všetkých kódovacích, programátorských a iných bežným ľuďom nepochopiteľných záležitostí vám zabezpečuje


get math homework assistance in canada
tím špecialistov na tvorbu internetových stránok vo WordPress. Sme v tom najlepší, no stále na sebe pracujeme, aby sme boli ešte lepší 🙂

2) to, aby ste vedeli celý systém maximálne využiť,aby bol pre vás užitočný a priniesol vám čo najviac zákazníkov.Viac ako dvanásť rokov sa venujeme gastroprevádzkam, navrhujeme kuchyne, dodávame technológie. Za ten čas sme si uvedomili, že dobrá prevádzka nie je len o technológiách a vybavení, je to v prvom rade o zákazníkoch a účinných nástrojoch na ich získanie a udržanie – vnuklo nám to nápad pokúsiť sa vytvoriť systém na tvorbu efektívnych webových stránok s množstvom užitočných funkcií špeciálne pre gastroprevádzky. Ďalšie informácie o nás (a pre vás) si môžete prečítať na našej stránke – (prevádzkuje GST Consulting s.r.o.)