Časté otázky

Potrebujem web stránku? Nestačí mi profil na Facebook-u?

Profil na Facebooku a aktívna komunikácia so zákazníkmi na sociálnych sieťach je určite vaším veľkým plusom. Avšak treba si uvedomiť, že na FB ste na “cudzom území”, kde sa môžu meniť pravidlá každú chvíľu a nemáte na to žiadny vplyv. Na svojej stránke professional narrative essay examples si prezentujete to, čo chcete a spôsobom, akým to vyhovuje vám, je to váš virtuálny výklad pre okoloidúcich návštevníkov.

Najlepší spôsob je získavať návštevnosť zo sociálnych sietí a nasmerovať ju na svoju stránku, ktorú si budete pravidelne aktualizovať. Budete si aktívne budovať databázu svojich zákazníkov a pravidelne ich oslovovať so svojimi akciami, špecialitami, programom ap. Databáza zákazníkov je skutočná zlatá baňa, pokiaľ s ňou budete aktívne pracovať. A tú vám FB nevezme.

Takisto je však potrebné, aby zákazníci, ktorí prišli na vašu stránku videli, či a akým spôsobom fungujete na sociálnych sieťach, ako komunikujete so svojimi zákazníkmi. Preto je stránka VeselýchStolov úzko previazaná s informáciami o vás na sociálnych sieťach. Aj pre vyhľadávače je dôležitá informácia, ako ste “lajkovaní”.

Záver: Facebook teda áno, ale nielen to. Môžete tak sami seba ochudobniť 🙂 Avšak rozhodnutie je na vás.

Potrebujem vlastnú doménu?

Nie, vlastná doména nie je potrebná. Ak sa rozhodnete, môžete po celý čas trvania vášho členstva fungovať na doméne v tvare www.vašareštaurácia.veselestoly.sk. Je však pravda, že keď máte vlastnú reštauráciu a k nej príslušnú mailovú adresu, pôsobí to oveľa profesionálnejšie. Vyberte si.

Aká je vlastne cena? Mám rátať s nejakými ďalšími poplatkami?

Rátame s tým, že jednorazová investícia (schválne spomínam investíciu, nie náklad) na vytvorenie poriadneho, funkčného webu je pre váš rozpočet veľkou záťažou. Preto sme vám chceli vyjsť v ústrety a vytvoriť systém, v ktorom by ste za rozumný mesačný paušál mali stránku, s ktorou by ste nemali žiadne technické problémy, problémy so zálohovaním, aktualizáciami a pod. Celú technickú podporu webu máte už v cene 19,90 € bez DPH na mesiac. Obsahovú časť web stránky si však aktualizujete vo vlastnej réžii.

Rátajte však s ročným poplatkom za doménu, ak sa rozhodnete mať vlastnú (cca 12 €).

Budem si vedieť upravovať stránky aj keď nie som počítačový expert?

To je princípom celého systému – web stránka rýchlo, jednoducho, sami bez akýchkoľvek technických zručností. Celé administrátorské prostredie je veľmi priateľské k užívateľom a intuitívne. Okrem toho, ak sa pomýlite, to vôbec nevadí,homework essay help viete si to okamžite opraviť aj sami a výsledok obratom vidíte na webe.

Nebojte sa experimentovať, na to ten web je. Veď aj v kuchyni musíte byť kreatívny 🙂

S naším systémom si to môžete dovoliť – nepotrebujete čakať na technika, aby vám niečo pomenil na webe, budete si to vedieť urobiť sami a hneď.

K dispozícii je vám tiež podrobný manuál – pomocník na správu web stránky – zabudovaný do systému v administrátorskom prostredí. Okrem toho je vám k dispozícii aj videonávod na tomto odkaze – kliknite sem.

A keby ste si už naozaj s niečím nevedeli poradiť, kľudne nám napíšte alebo zavolajte, pomôžeme vám s tým.

Keď budem mať problémy s vytvorením stránky, na koho sa môžem obrátiť? Účtujú sa extra poplatky za poskytnutie technickej podpory?

Technická podpora je zahrnutá v cene mesačného paušálu. Do technickej podpory však patrí odstraňovanie prípadných chýb v systéme a v jeho fungovaní. Podpora pri úprave a aktualizácii stránky v cene zahrnutá nie je.

Skúste si najprv nahodiť zopár informácií, text, fotku a uvidíte, že je to úplne ľahké. Pre mnoho ľudí je to zábava – okamžite totiž vidia výsledok na webe.

Možno niekto z vášho personálu (rodiny) veľmi rád stránku “nahodí” a bude ho to aj baviť. Ak predsa len nebudete chcieť alebo mať čas si stánku naplniť obsahom sami, za dohodnutý poplatok vám stránku pomôžeme spojazdniť.

Mám kaviareň, neponúkam návštevníkom obedové menu. Sú Veselé Stoly pre mňa vhodné?

Môžu a nemusia byť. Ak máte špeciálne požiadavky na dizajn a obsah, tak asi pôjdete cestou na mieru šitého webu. Je to vaše rozhodnutie. Avšak aj do šablóny VeselychStolov sa dá napasovať pizzeria, bar či kaviareň. Možno to bude chcieť zopár kompromisov v usporiadaní jednotlivých položiek, no v konečnom dôsledku oceníte to množstvo užitočných funkcií, ktoré VeseleStoly majú v sebe zabudované.
Omega Seamaster ma podobne ręce z mieczem, które niektórzy ludzie używali jako zamienniki. Dobry kolekcjoner powinien sprawdzić dłonie, aby upewnić się, że są rzeczywiście oryginalne. Bezel z rocznika submariner rolex replika został specjalnie wykonany z wkładką, która może zawierać oznaczenia na całym obwodzie. Obudowa jest standardem 5513, ale pręty sprężynowe są wyposażone w metalowe pręty, które wykorzystują pasek typu NATO. Ze względu na tę konfigurację milSub nie są widziane z paskiem ze stali nierdzewnej, o ile nie zostały zmodyfikowane.
Sprawa z powrotem ma bardzo unikalny zestaw symboli i liczb, które będą się różnić w zależności od daty dostawy. Niektóre z tych modeli były dostarczane z mercedesowymi rękami, a inne z 15-minutowymi ramkami. Kluczowe znaczenie będzie miało określenie właściwego odniesienia przed dokonaniem oceny milsub. Oczywiście wiedza z repliki zegarków chroniona repliki zegarków nie jest kompletna bez powtórzenia Wielkiej ucieczki. Legenda głosi, że kilka chronografów Rolex – sprzedanych jeńcom alianckim na kredyt przedłużony przez samego Hansa Wilsdorfa – zostało użyte w czasie ucieczki.

Môžem si vytvoriť stránku podľa vlastných predstáv, napr. vo vlastných farbách?

Bohužiaľ, systém nedisponuje širokou škálou tém a farieb. Máte k dispozícii na výber z dvoch vkusných tém, u každej sú na výber 3 farebné kombinácie, t.j. celkom 6 rôznych variácií. Zodpovedajú najčastejšie používaným dizajnom, ktoré sú z užívateľského hľadiska príjemné a umožňujú pohodlnú navigáciu na stránke.

Ako často musím aktualizovať údaje? Koľko času mi to zaberie?

Je to veľmi individuálne. Ak ponúkate obedové menu, organizujete programy, akcie, meníte často jedálny lístok, aktualizáciu budete robiť častejšie (minimálne 1x za týždeň). Najviac práce vám určite zaberie prvotné napĺňanie obsahu.

Po čase však získate prax, väčšina obsahu bude už “nahodená”, pri položkách jedálneho lístka a denného menu máte možnosti “zapnúť”/”vypnúť”, ktoré vám urýchlia a uľahčia aktualizáciu. Stačí ich nahodiť raz a potom len prepínate ON/OFF. Aktualizáciu budete mať zvládnutú za pár minút.

Prečo mi nestačí základná bezplatná verzia?

Nuž, ak by vám stačilo mať na webe len základné informácie a pár položiek jedálneho lístka, tak vám základná verzia stačí. Bolo by to však veľmi neprofesionálne a možno aj zbytočné. Zákazníkom predsa chcete ukázať všetko, čo ponúkate, aké špeciality pripravujete a aké podujatia pre nich organizujete. To je predsa zmyslom vašej stránky. Ak do nej investujete (vy alebo personál) pár minút svojho času denne a pár desiatok eur ročne, niekoľkonásobne sa vám to vráti v tržbách.

Čo sa stane, ak zabudnem zaplatiť mesačný paušál?

Na úhradu mesačného paušálu vás vopred upozorníme. Ak nezaplatíte do dátumu splatnosti, posielame vám upomienku. Ak neuhradíte mesačný paušál ani po tomto upozornení, budeme nútení prepnúť váš Premium účet do základnej verzie (Free verzia). V tom prípade sa vám bude zobrazovať na web stránke iba Úvodná stránka a 1 sekcia jedálneho lístka. Obnovenie vášho Premium účtu bude spoplatnené.

Zálohujete dáta, neprídem o ne?

Áno, ak máte u nás aktívny Premium účet, údaje zálohujeme. Ak sa však rozhodnete váš Premium účet zrušiť, upozorníme vás, že ak si do určitého dátumu váš Premium účet neobnovíte, vaše údaje budú z našich serverov vymazané.

Je stránka optimalizovaná aj pre mobilné zariadenia?

Áno, stránka je plne optimalizovaná aj pre zobrazenia na mobilných zariadeniach.